SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersin Düzen’e tepki yağıyor!

Twitter'daki resmi hesabından "Gururlan Türkiyem! Düşen başımızı yere kaldırdığınız için tebrikler #Beşiktaş, tebrikler #Trabzonspor... Nice zaferlere..." yazan TRT 1 spor yorumcusu Ersin Düzen, Galatasaraylı taraftarları çıldırttı!

Güncellenme: 13:46, 24/10/2014
Ersin Düzen’e tepki yağıyor!

Devlet kanalından aldığı desteğin rahatlığıyla, Türkiye’ye Avrupa’da nice zaferler yaşatan Galatasaray’ı “Türkiye’nin başını yere düşürmekle” suçlayan Ersin Düzen haddini aştı!

Avrupa’daki diğer temsilcilerimiz Beşiktaş ve Trabzonspor’un dün geceki galibiyetlerinin ardından twitter hesabından “Gururlan Türkiyem! Düşen başımızı yere kaldırdığınız için tebrikler #Beşiktaş, tebrikler #Trabzonspor… Nice zaferlere…” paylaşımını yapan Ersin Düzen gelen on binlerce tepkiye rağmen o tweeti sayfasından kaldırmadı!

Bunun yanı sıra hiçbir düzeltme mesajı da yayınlamayan Ersin Düzen, devlet kanalında olmanın verdiği nimetleri sonuna kadar kullandı!

İşte Ersin Düzen’in ortalığı ayağa kaldıran tweetinin ardından atılan tepki paylaşımlarından bazıları…

Yalan Spor ‏@yalansporcom “Galatasaray Avrupa’da başımızı öne eğiyor” diyen Ersin Düzen, önümüzdeki seçimlerde AKP’den milletvekili adayı olmaya hazırlanıyor!

Engin ‏@namelessone001 @ersinduzen senin düsen başın DÜZEN’in ersin’i olmandan kaynaklı..Önce şike,ırkcılık ile ugrassaydınız keske..Dsmarttan yayın calarak degil.

Bilal BD ‏@besinci_vites Ersin Düzen gibi yalakalar cevap vermeye değmez ama belli ki kaşıntısı tutmuş. Başın şikeden eğilmediyse eğer korkma, sana daha bişey olmaz.

♛ L.Tuğba Kılıç ♛ ‏@SunHasRisen_ Bu ülkeye gerçek başarıyı yaşatan,imkansızı ”olağan” kılan tek takım Galatasaray’dır.Haddini bil Ersin Düzen! #ÖzürDileErsinDuzen

Uğur Üzel ‏@ugur_1735 Düzen’in Ersin’i tüpçünün gazetesinde yazıyor değil mi? Söyleceklerim bu kadar!

Yağmur1905 ‏@Yagmur1905uA ++ Ersin Düzen Avrupa kapıkarını ülkeye açan Galatasaray’dan özür dilemek zorunda.

Nurullah Saygılı ‏@NurullahSayg Iktidar yalakasi Ersin Düzen Özür dile.

Eceijder ★ ‏@ezgiiece_ Şu ersin düzen gibi bi gereksizi konuşturduk ya bize de yazıklar olsun.

AliSamiYenSokak ‏@AliSamiYenSokak Ersin Düzen bu ülkenin sadece spordaki değil genel geçer davranışındaki örnek bir tipi.

Burak Doğan ‏@doganburak29 Şike yapıp Avrupadan kovulmadık. UEFA’ya sahte evraklarla kandırmadık o yüzden başın öne düştü Ersin Düzen haklısın. #ÖzürDileErsinDuzen

MİLAN BAROS ‏@Milan_Baros_ Ersin Düzen’de Tavuk Döner yemeye mi başlamış! Düzenin,Devrin adamı olunca yersin tabi!!!

Kudret ŞENEL ‏@kudretsenel85 Kurduğunuz düzen bize işlemez Ersin Düzen.. Galatasaray Başı Dik Yürür #ÖzürDileErsinDuzen

ömer ulas cinar ‏@omerulas_26 Ersin düzen denen fener sempatizanı…Galatasaray sayesinde türk futbolu ileryi gördü..GS ye dil uzatacak yüzü nereden buldun acaba

 

Yayınlanma Tarihi:13:37,