SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli‘nin Borussia Dortmund maçının ardından yaptığı açıklamaların yankıları sürüyor.

 

Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gün Ortası'na katılan Galatasaray eski yöneticisi Fatih Gökşen, “Borussia Dortmund karşısında aldığımız 4-0'lık yenilgiden çok Prandelli'nin açıklamalarına üzüldüm. Sabaha kadar sinirden uyuyamadım” dedi.

Prandelli'nin yeni gelecek başkan tarafından gönderilmesi gerektiğini savunan Gökşen,Galatasaray'ın hocası böyle açıklama yapar mı? Sinirimden sabaha kadar uyuyamadım. Eğer ben yönetici olsam o basın toplantısını basar ve Prandelli'yi dışarı çıkarırdım” dedi.

 

“BU KAFAYLA BAŞAKŞEHİR'İ DE GEÇEMEYİZ”

Prandelli'nin söylemleri sonrası acil olarak önlem alınması gerektiğini ifade eden Gökşen, “Taraftar dün muhteşem bir gösteri yaptı ama verilen mesajı ne teknik adam ne de futbolcular almamış. Bu kafayla hedef olarak gösterilen Başakşehir'i'de geçemeyiz” diye konuştu.

Hamit Altıntop'a da tepki gösteren Gökşen, “Hamit 10 defa dünyanın sonu değil diyor. Bıraksın bu lafları. 1 yıldır oturduğu yerden para kazanıyor ve takımın en pahalı futbolcusu” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:20,