SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören‘in geçtiğimiz günlerde verdiği bir doğum günü davetinde Galatasaraylı Felipe Melo‘nun imzaladığı bir formayla poz vermesi gündeme bomba gibi düştü. Galatasaray‘ın eski yöneticisi Haldun Üstünel‘in de yer aldığı bu fotoğrafın hikayesini araştırınca çok ilginç bilgilere ulaştık…

 

50’inci yaş günü için özel bir davet veren Yıldırım Demirören‘in düzenlediği gecede, Haldun Üstünel de bulunuyor. Demirören ile çocukluk arkadaşı olan Üstünel, eski dostu için özel bir doğum günü hediyesi hazırladı.

Üstünel önce Galatasaraylı Felipe Melo‘ya gidip 3 numaralı formasını imzalattı. Formayı ne yapacağı konusunda Melo‘ya bilgi vermeyen Üstünel, daha sonra formayı şık bir hediye paketine koyup Demirören‘in davetine gitti.

 

Doğum günü pastasının kesilmesinin ardından konuklar birer birer Yıldırım Demirören‘e hediyelerini sundu. Sıra Haldun Üstünel‘e geldi. Üstünel hediye paketini uzattı. Fakat o anda Demirören, eski dostunun kendisine bir muziplik yaptığını anladı ve paketi açmak istemedi. Üstünel ısrar edince ‘ayıp olmasın’ diye paketi açtı ve malum sürprizle karşılaştı!

Demirören yanlış anlaşılma korkusuyla formayı almak istemedi. Ancak Üstünel, “Siz bütün kulüplerin başkanısınız, rica ediyorum alın bu formayı” diye konuşunca formayı aldı. Tabii bu arada diğer davetliler de fırsatı kaçırmayıp hemen cep telefonlarına sarıldı ve bu anı ölümsüzleştirdi.

Hürrriyet