SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilic’ten iddialı Partizan açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Beşiktaş-Partizan maçına ilişkin, "Çok zor bir karşılaşma olacak. Ama diğer taraftan da sahte alçak gönüllülüğe gerek yok, bizim takımımız da çok iyi ve oyuncuların yarın bunu sahada da ispatlayacağını düşünüyorum" dedi.

Güncellenme: 22:34, 22/10/2014
Bilic’ten iddialı Partizan açıklaması

Bilic, Sırbistan’ın Partizan takımıyla yarın oynayacak maç nedeniyle düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Oyuncularını zor bir maç için hazırladığını belirten Bilic, “Maça bu şekilde yaklaştık. Şimdiye kadar grupta oynanan maçlardan elde edilen puanlara bakılırsa, Partizan, Tottenhem ve Beşiktaş birbirine yakın. Yarın oynanacak maç için büyük beklentilerimiz var. Partizan’a karşı iki maçımız var ve bu maçların ardından, şu anda bulunduğumuz durumdan daha iyi bir pozisyonda olacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Partizan takımında gençlik ile tecrübenin bir araya geldiğini vurgulayan Bilic, sözlerine şöyle devam etti:

“Partizan’ın şu ana kadar elde ettiği galibiyetler gayet muhteşem ve buna saygı duyulmalı. Biz yarın sahada daha etkili olmaya ve Partizan’ı kalemizden uzak tutmaya çalışacağız. Aynı şeyi onlar da deneyecek. Teoride her şey daha kolay gözüküyor ama pratikte tehlikeli bir karşılaşma olacağının farkındayım. Belgrad’da kimse Partizan olamaz, bunu da biliyorum ama iyimser olmama izin verin. Çünkü oyuncularıma güveniyorum, hem de teorik bilgiler yüzünden değil, şu ana kadar gösterdikleri performans yüzünden. Sahte alçak gönüllülüğe gerek yok, bizim takımımız çok iyi ve oyuncuların yarın bunu sahada da ispatlayacağını düşünüyorum.”