SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ı yere göğe sığdıramadı

Partizan hocası Nikolic, siyah-beyazlılara övgü yağdırdı "Beşiktaş Şampiyonlar Ligi kalitesinde bir takım" ifadesini kullandı.

Güncellenme: 20:32, 22/10/2014
Beşiktaş’ı yere göğe sığdıramadı

Beşiktaş‘ın yarın UEFA Avrupa Ligi‘nde karşı karşıya geleceği Partizan takımının teknik direktörü Marko Nikolic rakiplerine övgüler yağdırdı. Sırp teknik adam “Beşiktaş Şampiyonlar Ligi kalitesinde bir takım” dedi.

Nikolic şunları söyledi: “Beşiktaş Şampiyonlar Ligi kalitesine sahip bir takım. Bunu Arsenal’e karşı oynadıkları maçlarda kanıtladılar. Türkiye’de ligin ilk sırasında olmalarını da unutmamak gerekir. Ancak yine de sahaya çıkıp elimizden geleni yapacağız. Sınırlarımızı zorlayarak mücadele etmemiz gerekecek.

Son dakikaya kadar savaşacağız”. Beşiktaş’ın grupta kendilerini çok zorlayacağını dile getiren Nikolic bugünkü maçta taraftar desteğine çok ihtiyaç duyacaklarını belirterek tüm Partizanlıları maça davet etti. Ayrıca Bilic’e çok saygı duyduğunu da söyleyen hoca Vulicevic’in sakatlığı nedeniyle oynayamayacağını bunun da kendileri için büyük eksiklik olduğunu belirtti.

Yayınlanma Tarihi:20:31,