SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe yönetimi bugün toplanıp Bruno Alves’in takımdaki geleceği hakkında önemli kararlar alacak. Yönetimin önünde iki seçenek bulunuyor.

KADRO DIŞI: Samandıra’dan ayrılıp Dereağzı Tesisleri’nde çalışmalarını sürdürmesi…

SATILACAK: Oyuncunun çalışmalarına Samandıra’da devam ederek, 18 kişilik kadroya zorunlu olmadıkça alınmaması. Ancak Kartal’ın tavrından sonra Alves’in artık Samandıra’ya girmesi çok zor görünüyor. Alves’ten Ocak ayında kendisine kulüp bulması istenecek…

Tecrübeli savunmacının kadro dışı ihtimali de masaya yatırılacak. Alves’in ilk fırsatta takımdan gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Ocak ayında takım bulursa derhal sözleşmesi feshedilecek. Fenerbahçe’nin, oyuncuya vereceği para cezası konusunda soru işaretleri var. Yönetimin FIFA kurallarının izin verdiği en üst limiti ceza olarak belirlemesi bekleniyor. 50 bin ile 100 bin Euro arasında bir rakam ceza olarak kesilecek.

EMRE’DEN İYİ

Fenerbahçe’de G.Birliği maçı hazırlıkları dün akşam yapılan idmanla başladı. Galatasaray derbisinde sakatlanan ve oyundan çıkan kaptan Emre’nin dün yapılan kontrollerinde durumunun ciddi olmadığı, bir kaç günlük dinlenme sonunda takımdaki yerini alabileceği belirtildi.

Bu arada G.Birliği maçı biletleri dün satışa çıktı. Saracoğlu’ndaki karşılaşmanın bilet fiyatları 50 ila 200 lira arasında değişiyor.

Sabah

Yayınlanma Tarihi:10:00,