SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe‘nin Galatasaray‘a yenilmesinin ardından voleybol maçında sarı-lacivertli taraftarların “Ersun Yanal” ve “Alex” tezahüratları Başkan Aziz Yıldırım‘ı kızdırdı.

 

Yıldırım yakın çevresine, “Yine aynı grup. Yine Fenerbahçe üzerine oyunlar oynanıyor. Asla bu tür oyunlara pabuç bırakmam. Sonuna kadar İsmail Kartal‘ın arkasındayım. İsmail‘i yedirmem. İsmail bizim camiada yetişmiş, içimizden biri. Şampiyonluk kutlamalarında nasıl mikrofonu alıp tepki gösterdiysem gerekirse yine tepki gösteririm” diye konuştu

“ELEŞTİRİLER ÇOK KASITLI”

İsmail Kartal‘la da toplantı yapan Başkan Yıldırım, “Sana güvendim ve takımı teslim ettim. Sonuna kadar arkandayım. Ama sen de yüzümüzü kara çıkarma” uyarısı yaptı.

 

İsmail Kartal‘dan bir an önce takımı toparlamasını isteyen Başkan Yıldırım‘ın “Diego gibi bir yıldızı transfer ettik. Ondan yararlanmaya çalış. Kısa sürede 11’e monte edersen gücümüze güç katar” dediği öğrenildi.

Yıldırım‘ın Alves‘in hareketine çok kızgın olduğu ve “Eğer Alves atılmasa maçın sonucu çok farklı olurdu. Takım 10 kişi kaldığında da çok iyi oynadık. O nedenle İsmail‘e yapılan eleştiriler kasıtlı” dediği belirlendi.

Takvim