SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eski F.Bahçeli G.Saray yolunda!

Galatasaray Liv Hospital'da disiplinsiz tavırları sebebiyle kadro dışı bırakılan Nolan Smith'in kontratının tek taraflı olarak feshedilmesi ve yerine yeni bir transfer yapılması gündeme geldi. Fenerbahçe Ülker'den ayrılmasının ardından kulüp bulamayan Bo McCalebb'in adı da Sarı-Kırmızılı kulüple anılıyor.

Güncellenme: 14:13, 21/10/2014
Eski F.Bahçeli G.Saray yolunda!

Galatasaray Liv Hospital, Türkiye Basketbol Ligi’nin 2. haftasında Banvit’e deplasmanda 69-67 kaybedilen maçta, oyundan alınmasına tepki olarak Koç Ergin Ataman’a havlu fırlatan Nolan Smith’in yerini doldurmak için transfer çalışmalarına start verdi. Buna göre Uşak Sportif maçından önce Twitter hesabından paylaştığı bir mesajla tepki toplayan, bir hafta sonra da Banvit maçında yeniden disiplinsiz bir tavırla gündeme gelen ve hemen ardından Ergin Ataman tarafından kadro dışı bırakılarak genç takıma gönderilen Smith’in kontratı tek taraflı olarak feshedilecek ve yerine başka bir oyuncu transfer edilecek.

Gordon ve Mccalebb iddiası Cim Bom’da gündeme gelen isimlerin başında ise geçen sezon takımdan ayrılan Jamont Gordon yer alıyor. Sakatlığı sebebiyle geçen sezon beklentileri karşılayamayan ABD’li oyuncunun yanı sıra Fenerbahçe Ülker’den ayrılmasının ardından kulüp bulamayan Bo McCalebb’in adı da Sarı-Kırmızılı kulüple anılıyor.

Yayınlanma Tarihi:14:12,