SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe karışacak!

Sambacının, “İlk günden beri herkes bu maçtan bahsediyordu. Yolumu çevirip G.Saray’a gol atmamı isteyen taraftarlar vardı. Ama ben oyuna bile giremedim. O zaman buraya neden geldim?” dediği öğrenildi

Güncellenme: 12:46, 21/10/2014
Fenerbahçe karışacak!

Fenerbahçe’nin geçen yaz yaptığı tek transfer Diego Ribas, büyük hayal kırıklığı yarattı. Sarı-lacivertli forma altında ne gol ne de asist yapabilen Brezilyalı, henüz taraftarın beklentisini karşılayamadı. Ancak son derbide hayal kırıklığı yaşayan bu kez Diego'nun ta kendisiydi. Sambacı Galatasaray maçında 90 dakika boyunca kulübede oturdu. Teknik direktör İsmail Kartal ne oyunun 0-0 devam ettiği dönemde, ne de Galatasaray üstünlüğüyle girilen son dakikalarda sambacıdan faydalanmayı düşünmedi.

Bu durumun Diego'yu kızdırdığı ve tecrübeli futbolcunun maçtan sonra yakın çevresine dert yandığı öğrenildi. İsyan eden Brezilyalı yıldızın, “İlk günden beri herkes bu maçtan bahsediyordu. Yolumu çevirip G.Saray'a gol atmamı isteyen taraftarlar vardı. Ama ben oyuna bile giremedim. O zaman buraya neden geldim? Rakibin 10 numarası oynuyor ben bekliyorum. Böyle bir maçta bile sahaya çıkmayacaksam ne zaman çıkacağım?” dediği belirtildi.

 

 

Yayınlanma Tarihi:08:15,