SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yaşasın Beşiktaş…

20 Ekim 2014

TARİHLER 18 Ekim'i gösterdiği zaman İstanbul'dan uçakla haraket etti Beşiktaş'ın kumandanları. 19 Ekim'de ise İstanbul ve Ankara'nın çevre illerinden Beşiktaş'ın 15 bin kişilik ordusu geldiOsmanlı'ya! Amaç, imparatorluk düzenini yerle bir etmekti; yıllardır padişahlar ve onların dalkavukları tarafından yönetilen futbol imparatorluğunu!

DALKAVUKLARIN“kollanıyor” diye bas bas bağırdığı ortamda, kollanmadığını göstermek için çıktı savaşa Beşiktaş.

TRİBÜNDEKİ 15 bin askerinin müthiş desteğiyle başladı savaşa…

KENARDAN Hırvat Başkomutan Bilic'in taktikleriyle Sivas'ın üzerine yürüdü Beşiktaş'ın kumandanları. Düşman aslında Sivas değildi, dedik ya; futbolun imparatorlarıydı! Ordunun sağ kanadını iyi kullanan Binbaşı Serdar Kurtuluş'un başlattığı ilk akını, imparatorluk ordusunun askeri Kalkavangiller'den Mete engelledi; penaltıyı vermeyerek! Böylelikle de gösterdi Beşiktaş'ın kollanmadığını…

TÜM ilk yarı boyunca da Sivas oyuncularına tek bir kart göstermeyerek imparatorluğun savunmasını çok iyi yaptı.

İKİNCİ devrede ise savaşın rengi değişti. 1.Ordu Komutanı Albay Gökhan Töre ve MerkezOrdular Komutanı Demba Ba komutayı ele aldı.

GÖKHAN Albay getirdi,Maraşel Demba Ba vurdu…

GÖKHAN Albay getirdi,Maraşel Demba Ba vurdu…

SON sözü ise Tümgeneral Olcay söyledi ve Beşiktaş Futbol İmparatorluğu'na karşı Osmanlı Stadı'nda önemli bir başarı elde etti.

ŞU saatten sonra tek bir gerçek var artık: Futbolun imparatorları, Beşiktaş Cumhuriyeti'nin olduğu yerde barınamayacaktır! Kahrolsun imparatorluklar, yaşasın Beşiktaş Cumhuriyeti!

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek