SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türk Telekom Arena‘daki büyük derbi öncesi Galatasaray ile Fenerbahçe‘nin U21 takımları karşılaştı. Florya Metin Oktay Tesisleri‘nde oynanan maçta iki büyük kulübün futbolcuları kıyasıya mücadele ederken, talihsiz bir olay yaşandı.

 

Galatasaray A2 Takımı‘nda forma giyen Aydın Yılmaz, karşılaşmada sol ayağına aldığı darbe sonucu sakatlandı. Tecrübeli futbolcu, saha içindeki tedavisinin ardından ayağı bandaja alınan ve oyunu terketmek zorunda kaldı. Bu arada karşılaşmayı saha kenarında izleyen Aydın Yılmaz‘ın eşi Ekin Yılmaz, eşinin bu halini görünce gözyaşlarını tutamadı.

Geçen yıl da sağ ayak bileğinin kırılması sonucu aylarca sahalardan uzak kalan Aydın Yılmaz‘ın acı içinde golf arabasına bindirilmesine dayanamayan Ekin Yılmaz, dakikalarca gözyaşı döktü. Aydın Yılmaz bunun üzerine arabadan çıkıp ayağa kalktı ve eşini teselli etti.

 

U21 derbisini izleyen Galatasaraylı futbolcular Hakan Balta, Emre Çolak, Wesley Sneijder, Engin Baytar ve Emmanuel Eboue de Ekin Yılmaz‘ı teselli etmeye çalıştı. Ekin Yılmaz daha sonra kızı Mila ile birlikte Florya‘dan ayrıldı.

 

Yayınlanma Tarihi:13:59,