SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusu Gökhan Gönül, 'Hedef 1 milyon üye' projesi kapsamında gerçekleştirilen lansman ve hafta sonunda Galatasaray ile oynanacak karşılaşma hakkında FBTV'ye açıklamalarda bulundu.

'Hedef 1 milyon üye' projesi kapsamında İstanbul Four Seasons Hotel'de gerçekleştirilen lansman hakkındaki düşüncelerini paylaşarak sözlerine başlayan Gökhan Gönül, Galatasaray maçına ise hem mental hem de fiziki anlamda tam anlamıyla hazır olarak çıkacaklarını söyledi.

Gökhan Gönül, , 'Hedef 1 milyon üye' projesi lansmanı hakkında, “Çok güzel bir organizasyon oldu. Herkesin bir araya geldiği, harika bir etkinlikti. Sadece organizasyonun güzel olması değil, bunun 1 milyon üyeye ulaşıldıktan sonraki maddi ve manevi getrileri de çok iyi olacak. Hedefimize de ulaştığımızda bence dünyanın bir numaralı kulübü olacağız. Bu isteğimize, dileğimize ulaşırsak inanıoyrum ki 1 milyon üyeye ulaşıp, daha fazla üyeye de sahip olacağız” şeklinde konuştu.

Spor Toto Süper Lig'in 6.haftasında Türk Telekom Arena'da Galatasaray ile oynanacak karşılaşmanın her futbolcu için çok özel olduğunu dile getiren Gönül, “Fenerbahçe-Galatasaray/ Galatasaray-Fenerbahçe derbileri için herkesin dilinde olan bir şey var; o da bu maçın favorisini olmayacağı. Kazananın hakkıyla kazanacağı, futbol adına güzel şeylerin olacağı bir maç olmasını diliyorum. Her futbolcu böyle derbilerde oynamak ister. Her oyuncu maç saatini sabırsızlıkla bekliyor. Hem mental hem de fiziksel anlamda tam anlamıyla hazır olmak için çalışıyoruz. Milli takımdan dönen arkadaşlarımız var ve onlarda antrenman programlarıyla hazır olacaklardır. Güzel bir maç olacağını düşünüyorum. İnşallah kazanan taraf biz oluruz” şeklindeki açıklamasıyla sözlerini noktaladı.