SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’den gizlenen büyük sır!

Gökhan Töre'nin milli maçtan sonra Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'a silah çekmesi olayını araştıran Emniyet, olayın Fatih Terim'den gizlendiğini ortaya çıkardı.

Güncellenme: 22:38, 17/10/2014
Fatih Terim’den gizlenen büyük sır!

Gökhan Töre'nin geçen yıl oynanan Türkiye-Hollanda milli maçı sonrası Hakan Çalhanoğlu ile Ömer toprak'ın odasını silahla basarak Ömer'in dişini kırması ve Hakan'ın ağzına tabanca sokmasının yankıları devam ediyor.

Bu skandal Hakan ve Ömer'in Çek cumhuriyeti ile Letonya maçlarına gelmemesiyle daha da büyüdü.

EMNİYET RAPORU SKANDALI BÜYÜTTÜ

Tüm kamuoyunun artık iyi bildiği olay konusunda araştırma yapan Emniyet, çok önemli bir detaya ulaştı. Olayın olduğu gün sabaha karşı Hakan ve Ömer’in yanına giden bir milli takım yetkilisi, “Sakın polise gitmeyin. Burası bir aile ortamı” diyerek olayı kapatmaya çalıştı.

KİM BU MİLLİ TAKIM YETKİLİSİ?

Emniyet raporlarında yer alan bu bilgiler, skandalı daha da genişletti. Fatih Terim'in açıklamalarına göre, kendisinden bile saklanan bu olayda hangi milli takım yetkilisi bu olayı örtbas edip, Terim'e bile haber vermedi. Çünkü Emniyet'in ulaştığı bilgilere göre de bu olay Terim'den de saklandı.

FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?

Çek Cumhuriyeti maçı öncesi konuşan Fatih Terim olay için “Ben bunu o günlerde hemen duymadım. Almanya’da Ömer’den duydum” demişti. Bu kadar büyük bir skandal 1.5 ay boyunca Fatih Terim'den bile saklandıysa Emniyet raporuna göre o gece Ömer ve Hakan'ın yanına gidip “olayı kapatalım” diyen milli takım yetkilisi kim?

futbolarena.com

Yayınlanma Tarihi:22:28,