SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’nin yıldızı Ada yolcusu

Fenerbahçe'nin son günlerde adı transfer söylentilerine karışan yıldızı Ada'da iki ezeli rakip takımı birbirine düşürecek gibi...

Güncellenme: 12:44, 16/10/2014
F.Bahçe’nin yıldızı Ada yolcusu

İngiltere basınının gündemi Fenerbahçeli Emmanuel Emenike. Hemen her gün hakkında bir haber çıkan Emenike, Ada‘da Arsenal ile anılıyordu.

Fakat son bilgilere göre Arsenal‘in Kuzey Londra‘daki ezeli rakibi Tottenham da Emenike için devrede. Soldado ve Adebayor‘un performansının yeterliliğinin her gün tartışıldığı Tottenham‘da bir forvet takviyesinin olacağı yüksek ihtimal olarak gösterilirken, listeye eklenen isimlerin Schalke 04‘ün yıldızı Klaas-Jan Huntelaar ve Fenerbahçeli Emmanuel Emenike olduğu yazıldı. 26 milyon Sterlin’e satın alınan Roberto Soldado‘nun bir türlü istenen seviyeye çıkmaması Tottenham yönetimini arayışa iterken, İspanyol forvetin devre arasında ayrılacağı onun yerine Emenike‘nin 10 milyon Sterlinlik bonservisi ile hedefte olduğu iddia edildi.

Haberlerde Fenerbahçe‘nin ekonomik olarak rahat olduğu için oyuncunun satışına sıcak bakmadığı söylenirken, Emenike‘nin İngiltere‘de oynama fikrine sıcak bakacağı belirtildi.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:12:41,