SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cardozo hedefini açıkladı

Oscar Cardozo, pazar günkü Mersin İdman Yurdu karşılaşması öncesinde önemli açıklamalar yaparken gönlünden geçen gol sayısını da dile getirdi...

Güncellenme: 10:38, 16/10/2014
Cardozo hedefini açıkladı

Süper Lig'de, evinde oynayacağı Mersin maçıyla birlikte çıkışa geçerek kötü günleri geride bırakmak isteyen Trabzonspor'da, teknik direktör Halilhodzic'in en büyük silahı Cardozo olacak. Lige verilen arada tamamen hazır hale gelen Cardozo, “Takım içi rekabetin yeterli olduğunu düşünüyorum. Hem genç hem de tecrübeli oyuncular var. İyi bir karışım oldu. Benim oynadığım mevkide bile 3-4 oyuncu var. Bu rekabetin başarı için yeterli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Ne kadar gol atabileceği noktasında herhangi bir öngörüsü olmadığını belirten Paraguaylı forvet, “Ne kadar gol atabilirim bilmiyorum. Ama şimdiye kadar ligde 1 gol atabildim. Tabii ki daha çok atmak istiyorum. Gönül ister ki 20'den fazla olsun ama bunu şimdiden bilmek, tahmin etmek mümkün değil. Söyleyeceğim sayı sadece bir temenni olur, öteye geçmez. Her şeyi saha içindeki performansım belirleyecek. Umarım hedeflerime ulaşırım” ifadelerini kullandı.