SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan UEFA’ya ‘güvenlik’ talebi

Beşiktaş önümüzdeki hafta oynayacağı Partizan maçı için henüz güvenlik endişesi taşımasa da tedbiri elden bırakmıyor.

Güncellenme: 14:55, 16/10/2014
Beşiktaş’tan UEFA’ya ‘güvenlik’ talebi

Beşiktaş önümüzdeki hafta oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşması olan Partizan maçı için henüz güvenlik endişesi taşımasa da tedbiri elden bırakmıyor.

Sırbistan ekibi Partizan’ın bir önceki Tottenham maçından dolayı tribün kapatma cezası alması ve Milli maçta yaşanan olaylar Beşiktaş yönetimi tarafından dikkatle izleniyor.

İki gün önce Sırbistan – Arnavutluk maçının saha dışında başlayan ve saha içinde devam eden olaylar sonrası tatil edilmesi akıllara önümüzdeki hafta aynı statta oynanacak Partizan – Beşiktaş maçını getirdi.

Siyah-beyazlı yönetim UEFA’nın her iki maçta çıkan olaylardan dolayı Beşiktaş maçında daha dikkatli olacağına ve güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkartacağına inandıklarını belirtiyorlar.

UEFA’DAN GÜVENLİĞİN ÜST SEVİYEYE ÇIKARTILMASI İSTENİLECEK Ancak tedbiri elden bırakmak istemeyen Beşiktaş yönetimi önümüzdeki hafta başında UEFA yetkilileri ile Partizan maçına ilişkin güvenlik tedbirleri ile ilgili bir toplantı gerçekleştirmeyi düşünüyor. UEFA’dan, siyah beyazlı taraftarların Belgrad’ta Sırp taraftarlar ile karşı karşıya gelmesi halinde herhangi bir olay yaşanmaması için gereken tüm tedbirlerin ve sorumlulukların alınması istenilecek.

Yayınlanma Tarihi:14:17,