SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, hafta sonunda deplasmanda oynayacakları Gaziantepspor maçından iyi bir sonuçla dönmek istediklerini söyledi.

Kardemir Karabükspor, Gaziantepspor maçının hazırlıklarını, kendi antrenman sahalarının bakımda olması nedeniyle Karabük Üniversitesi Kampüsü içindeki Ay Yıldızlı Stadı’nda sürdürdü. Tolunay Kafkas nezaretinde yapılan antrenmana sakat olan Viola, Ahmet İlhan, Samba Sow ve İbrahim Serdar Aydın katılmadı.

Antrenman öncesi gazetecilere açıklama yapan Kafkas, Gaziantepspor’un genç, dinamik ve iyi futbol oynamaya çalışan bir takım olduğunu ve başlarında da çok değerli bir hocalarının olduğunu söyledi. Çok zorlu bir deplasmana gideceklerini belirten Kafkas, “Trabzonspor maçında aldığımız galibiyetle biraz morallendik. İyi bir sonuç alarak yolumuza devam etmek istiyoruz. İyi bir maç olacağını düşünüyorum. Hep beraber maçtan sonra sonucu göreceğiz” dedi.

SAMBA SOW 1 AY YOK Takımda sakat olan oyuncuların sağlık durumları ile ilgili de bilgi veren Kafkas, Yiğit ve Erkan’ın takımla çalışmalara başladığını, Ahmet İlhan, Viola, Samba Sow ve İbrahim’in sakatlıklarının devam ettiğini kaydetti. Kafkas, pazartesi günü Fransa’da menisküs ameliyatı olacak olan Samba Sow’un aralarına dönmesinin 1 ayı bulacağını söyledi.