SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tarık ERYİĞİT / DIŞ HABERLER

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası‘na ev sahipliği yapacak olan Fransa, turnuva hazırlıklarını yaptığı dostluk karşılaşmaları ile sürdürüyor.

Ev sahibi olduğu için şampiyonaya doğrudan katılacak olan Fransa, son olarak Ermenistan ile Erivan‘da bir hazırlık maçı yaptı. Karşılaşmayı 3-0 gibi net bir sonuçla kazanan konuk ekip, maçın ardından sahaya inen taraftarlar ile uğraşmak zorunda kaldı.

Ancak bu taraftarlardan bir tanesi, Paul Pogba‘ya belki de hayatı boyunca unutamayacağı bir ders verdi. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte güvenlik görevlilerini atlatan küçük bir taraftar, büyük bir hevesle Pogba‘nın yanına geldi. Yıldız oyuncudan formasını isteyen küçük taraftar, Pogba‘dan olumsuz yanıt aldı.

DERS VERDİ

Formasını veremeyeceğini söyleyen Pogba, sahanın ortasında şortunu çıkardı ve çocuğa vermek istedi. O ana kadar kibirli bir şekilde çocukla konuşan 21 yaşındaki futbolcu, hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Formada ısrar eden taraftar, Pogba‘nın vermek istediği şortu ise elinin tersi ile itti. Pogba‘nın “Nasıl olsa şortla kandırırım” dediği küçük çocuk, genç futbolcuya adeta ders verdi.

Pogba, bu beklemediği hareket sonrası saha ortasında şortu elinde küçük taraftarın arkasından bakakaldı:

Yayınlanma Tarihi:17:51,