SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Havaalanında Terim’e büyük tepki!

A Milli Futbol Takımı Letonya dönüşü Atatürk Havalimanı'nda protesto edildi. Bir taraftar Fatih Terim'e, "Ahımız var hocam. O kadar insanın bu milli takım üzerinde ahı var" diye tepki gösterdi.

Güncellenme: 12:13, 14/10/2014
Havaalanında Terim’e büyük tepki!

2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'nda deplasmanda Letonya ile 1-1 berabere kalan ve oynadığı üç maçta 1 puan alabilen Türkiye A Milli Futbol Takımı, Riga'dan kalkan Türk Hava Yolları'na ait özel bir uçakla saat 04.00'te İstanbul Atatürk Havalimanı'na geldi.

Milliler havalimanı indiği anda Ofspor üyesi Tuncay Çeliköz, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’e, “Ahımız var hocam. O kadar insanın bu milli takım üzerinde ahı var. Şikeden mağdur olmuş bir sürü insan var. Biz bu takımın nasıl taraftarı olalım hocam? Onu söylesenize hocam, lütfen söyleyin. Ben taraftar olarak buradayım hocam, sen yine bize sırtını dönüyorsun. İlla 10 bin kişi mi gelelim hocam” dedi.

Başka bir taraftar da Terim'in yanına gidip, “Hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin” diyerek teselli etti.

İşte o taraftar; 

BİRBİRİNİZİN AĞZINA SİLAH DAYAYIN Futbol Direktörü Fatih Terim’den sonra taraftarlar başta Gökhan Töre olmak üzere Milli Takım oyuncularına yönelik olarak da şu şekilde tepki gösterdi. “75 milyonu coşturdunuz maşallah. Nazar değmesin. Aldığınız paralar helal olsun. Harbiden gurur duyuyoruz milli gururumuzsunuz. Birde şey yapın toplanın birbirinizin ağzına silah dayayın. Ondan sonrada gelin bize laf söyleyin öyle yüzümüze bakın öyle” dedi.

Yayınlanma Tarihi:10:15,