SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor’da Sağlam yalanlama

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımdan ayrılacağı konusunda çıkan iddialara ilişkin, "Bir takımı bir yerde bırakıp, başka bir yere gitmek bizim kitabımızda yazmaz. Dolayısıyla böyle bir şeye taraftarlarımızın itibar etmesini istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 20:03, 14/10/2014
Eskişehirspor’da Sağlam yalanlama

Sağlam, kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, hakkında çıkan haberlere şu yanıtı verdi:

“Geçen sene de bu şekilde haberler çıktı. Hep beraber yaşadık. Ben mukaveleli bir antrenörüm. Mukavelem devam ediyor. Yapımızı da biliyorsunuz. Bir yere söz vermişiz, bu sözü bizi öldürseniz yemeyiz. Bir takımı bir yerde bırakıp, başka bir yere gitmek bizim kitabımızda yazmaz. Dolayısıyla böyle bir şeye taraftarlarımızın itibar etmesini istemiyorum. Tabii ki Trabzonspor, bu ülkede çok iyi geçmişi olan güzide kulüplerimizden biri. Onların da çok değerli başkanı ve yöneticileri var. Onlar da bir antrenöre ne zaman ne şekilde teklif yapacaklarını çok iyi bilirler. Bizim mukavelemiz devam ettiği için ben böyle bir haberin aslının olmadığını bir kere daha söyleyeyim.”

Görevinin başında olduğunu aktaran Sağlam, Eskişehir’de bulunmaktan ve çalışmaktan dolayı çok mutlu, huzurlu olduğunu bir kere daha camianın, taraftarların bilmesini istediğini aktardı.