SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erman Toroğlu Terim’i bombaladı!

TRT Spor'da yayınlanan ve Göktuğ Sevinçli'nin sunduğu "Futbol Arenası"nda Erman Toroğlu ve Sergen Yalçın, A Milli Takımımızın Letonya deplasmanında yaşadığı hüsranı masaya yatırdı.

Güncellenme: 10:27, 14/10/2014
Erman Toroğlu Terim’i bombaladı!

Futbol Arenası yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu, Milli Takımının ilk yarıda ayakta kalamadığına dikkat çekerek, “Milli takım ilk 45 dakika ayakta duramadı, kayıp kayıp düştü” dedi.

Selçuk İnan ile ilgili olarak da Fatih Terim’i eleştiren Toroğlu, “Selçuk’u aldın oynattın ne oldu? Selçuk seni de götürdü Fatih Hoca” diye seslendi.

Toroğlu: “Biz Kazakistan’ı da yenemeyiz” Toroğlu, Milli Takımın gruptan çıkma şansı konusunda da karamsar konuştu: “Herkes ‘gruptan çıkar mıyız?’ diye merak ediyordu, gruptan çıktık işte! Siz millete ümit vermeyin! Biz Kazakistan’ı da yenemeyiz.”

Sergen Yalçın: “Maçtan çok komedi filmine benziyordu” Eski futbolcu Sergen Yalçın ise “Bu akşam oynanan maç, maçtan çok komedi filmine benziyordu” yorumunu yaptı. Yalçın, 1-1 biten karşılaşma ile ilgili olarak, “Şu an içimden gelenleri söylemek yorum yapmak istemiyorum. Bu maç sonrası içimden kötü şeyler geliyor. Bu akşam oynanan maç, maçtan çok komedi filmine benziyordu. Karşıda bir mahalle takımı vardı. Artık 2018’e bakalım… Herhangi bir turnuvada yer alacaksak bu 4 yıl sonraki turnuva olur” dedi.

“Arda’yı çıkar kim 2 milyon avro eder?” “Eğer sen kötüysen rakibinin kötü olması fark etmiyor” diyen Sergen Yalçın, “Arda’yı çıkar takımdan öbür oyuncuları 2 milyon Avro’ya kime satarsın?” diye sordu.

Yayınlanma Tarihi:10:26,