SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Demirkol’dan bomba iddia!

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında dünkü Letonya maçından sonra Milli Takım ve Fatih Terim ile ilgili çarpıcı tespitlerde bulundu.

Güncellenme: 12:24, 14/10/2014
Demirkol’dan bomba iddia!

NTV Spor’da Spor Servisi programında konuşan Mehmet Demirkol, Milli Takım ve Fatih Terim ile ilgili tespitlerde bulunurken kulislerde yapılan bir spekülasyonu da canlı yayında dile getirdi: ‘Burak Yılmaz’ın bir daha Milli Takım’a alınmayacağı söyleniyor…”

Demirkol’un açıklamalarından satır başları şöyle:

“Aykut Kocaman, Fenerbahçe’nin başında sportif direktörken kendisini kovmalı deniliyordu. Fatih Terim için aynı şeylerin söylendiğini biliyorum. Ben söylemiyorum bunu söyleniyor.

Fatih hoca gitsin diyenlerde var daha dur 3 maç oldu şansımız az olsa da şansımız var diyor. Ama iş öyle değil, Fatih hoca yerni gelmedi 2006 Almanya Elemeleri var. 2008’in tamamında var yarı final oynadık. 2010 Elemeleri son iki maçta gidemedik. Hiddink geldi. 2014 sonunda geldi, 2016 da yine Fatih Terim var yani 9 senedir 6 büyük turnuvaya gitmeye çalışmışız ama 5 tanesine gidemedik.

Fatih Terim birçok şey söyleyebilir ama yeniyiz dememeli… 70 milyon insandan bir stoper çıkartamıyoruz. Abdullah Avcı yeni geldi şans verelim verilemez. 4 maçta 4 ayrı kaleci oynuyorsak, defans yükünü Ozan’a yıkıp gencecik çocuğa yükleniyosak burada benim suçum yok Fatih Terim’in suçu vardır.

Fatih hoca sorunun ne olduğunu tespit edemedi. 10 yıldır milli takımın içide olan birisi olarak bu kabul edilebilir bişi değil… Spekülasyonlar yapılıyor mesela, Burak Yılmaz’ı bir daha takıma almayacağı söyleniyor.”

Yayınlanma Tarihi:11:41,