SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın orta sahasındaki iki ortak; Veli Kavlak ve Atiba Hutchinson’ın arasına kara kedi girdi… Siyah-beyazlıların iki ön liberosu, önceki gün Ümraniye'de oynanan antrenman maçında kavga etti…

Siyah Beyazlı takım, milli takıma giden ve sakatlıkları bulunan futbolcuların yokluğunda önceki gün sabah yapılan idmanın ardından akşam üstü altyapı oyuncularıyla birlikte bir antrenman maçı yaptı…

Karşılaşmada A Takım futbolcuları ile altyapı oyuncularının karmasından oluşturulan takımlar mücadele etti. Veli ve Atiba da karşılıklı takımlarda yer aldı.

BİLİÇ SADECE SEYRETTİ

Mücadelenin ilk yarısında Atiba, Veli’ye sert bir müdahale yaptı… İkinci yarıda ise bu kez Veli, Atiba’ya sert giren isim oldu… Bunun üzerine Kanadalı futbolcu, takım arkadaşına “Düzgün oynasana, sert girme, sakatlayacaksın” diye çıkıştı. Veli ise “Bebek gibi ağlama, top oyna” karşılığını verdi. Ardından iki oyuncu birbirinin üzerine yürüdü. Tabiri yerindeyse birbirlerine horozlandılar.

Tartışmanın büyümesini ise araya giren yardımcı antrenörler önledi. Teknik direktör Slaven Biliç’in oturduğu sandalyeden kalkmayıp yaşananları sadece izlemekle yetindiği bu kavga sonrasında çalışmaya nokta kondu.

Şampi10

Yayınlanma Tarihi:09:34,