SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Siyah-Beyazlıların başarılı futbolcularından Mustafa Pektemek ve Atiba Hutchinson, Bağdat Caddesi'nde bulunan Kartal Yuvası'nda taraftarla buluştu.

Etkinlikte basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Pektemek, yaşadığı sakatlık nedeniyle milli takım kadrosunda yer almadığını dile getirerek, “Balıkesirspor maçında bir sakatlık yaşadım. Milli takım kadrosundan çıktım. Milli takım Letonya ile çok önemli bir maç yapacak. İyi bir kadroya sahibiz. Ay-yıldızlıların deplasmandan üç puanla döneceklerine inanıyorum. Milli takımın daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum” dedi.

Sakatlık problemi ve basında yer alan transfer spekülasyonları hakkında açıklamalarda bulunan Mustafa Pektemek, şunları söyledi:

“KRONİK SAKAT OLDUĞUM İDDİALARI YALAN”

“Sakatlığım hakkında fazla konuşmak istemiyorum. Kendimi iyi hissediyorum. Basında hakkımda kronik sakat olduğum yazılıyor. Bugüne kadar birçok sakatlık yaşadım. Böyle bir sakatlığı ilk kez yaşıyorum. Doktorlarımın tavsiyelerini uyguluyorum. Hücum oyuncusu olduğum için birçok defa sert müdahalelere maruz kalıyorum. Bu futbolun içinde olan bir şey. Balıkesirspor maçında yaşadığım sakatlık da böyle bir olay. Kasıtlı bir olay yok.”