SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da Hami bombası

Bordo-mavililer için Avni Aker’deki Mersin karşılaşması dönüm noktası. Fırtına yine kazanamazsa Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, olağanüstü kongre kararı alabilir. Bir diğer plan da Halilhodzic’in yerine taraftarın sevgilisi Hami Mandıralı’yı getirmek

Güncellenme: 11:49, 12/10/2014
Trabzonspor’da Hami bombası

Mustafa Reşit Akçay ile yollar ayrıldıktan sonra görevi devralan ve adeta o süreçte takımı ayağa kaldıran Hami Mandıralı, sezon bittikten sonra hak etmediği bir şekilde gönderilmişti. Taraftarın sevgilisi olan Hami, yeniden dönebilir. Öyle ki Trabzonspor, ligde 5 haftadır kazanamıyor. Mersin maçı ise dönüm noktası. Eğer Fırtına yine puan kaybederse taşlar yerinden oynayacak.

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu bu durumda güven tazelemek için olağanüstü genel kurul kararı alabilir. Gerçekleşmesi daha mümkün gözüken diğer plan ise Hami Mandıralı'yı geri döndürmek. Taraftarın çok sevdiği ve gönderiliş şekli itibariyle haksızlık yapıldığını düşündüğü Hami, göreve gelebilir.

“TRABZON BENDEN ÖNEMLİ”

Yönetime kırgın olmasına rağmen Hami hocanın da yakın çevresine, “Ben Trabzonsporluyum ve her zaman kulübün iyiliğini düşünürüm. Trabzon'un geleceği, benim kalp kırıklıklarımdan daha önemlidir” dediği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:10:13,