SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Demirören’i en çok onlar üzüyor

2014 Dünya Kupası hayalimizi bitiren isim geçen yıl Sneijder’di. Beşiktaşlı Sivok ve eski Konyasporlu Dockal da önceki gün Çekler’in gollerini attı, Yıldırım Demirören’in canı yine çok yandı

Güncellenme: 10:42, 12/10/2014
Demirören’i en çok onlar üzüyor

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, sık sık yabancı futbolculara karşı olduğunu dile getiriyor. 5+3 kararını sonuna kadar savunan Demirören, “Bu sayı bile fazla. Yabancıların Türk futboluna zarar verdiğini düşünüyorum” diyor. Ülkemizde ter dökmüş veya hala top koşturan futbolcular da inadına yapar gibi başkanı üzmeye devam ediyor. Geçen yıl 2014 Dünya Kupası hayallerimizi Galatasaraylı Wesley Sneijder bitirdi. Eleme grubunun sonmaçını Hollanda 2-0 kazanırken, ilk gol ondan geldi.

HAZIRLIK MAÇINDA BİLE…

2014'ten sonra rotayı 2016 olarak belirledik. Fakat işler yine kötü gidiyor. Önce İzlanda'da rezil olduk. Önceki gün oynanan Çek Cumhuriyeti mücadelesini de 2-1 kaybettik. Çekler'in gollerini Beşiktaşlı Sivok ve eski Konyasporlu Dockal atarken, başkan Demirören'in canı yine çok yandı. Yolu ülkemizden geçenler Demirören'i sadece resmi maçlarda üzmüyorlar. Fenerli Stoch ile eski Bursalı Altidore da Slovakya ve ABD ile oynanan hazırlık maçlarında ağlarımızı havalandırdılar.

Yayınlanma Tarihi:10:00,