SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu ile bir yıl önce tartıştığı ileri sürülen Gökhan Töre, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e, kendisine sahip çıktığı için teşekkür etti.

Riva'da önceki gün düzenlenen basın toplantısında, tatsız olayla ilgili sert ifadeler kullanan ve kendisini koruyan Terim'le görüşen Gökhan, gözyaşları içinde, “Allah senden razı olsun hocam. Bana sahip çıktığın için teşekkür ederim” diyerek ünlü çalıştırıcının elini öptüğü öğrenildi.

Basın toplantısını televizyondan izleyen Gökhan Töre, “Senin hakkını nasıl öderim bilemiyorum hocam. Bana olan güvenini asla boşa çıkarmayacağımdan kuşkunuz olmasın. Çek maçında ister oynatın, ister oynatmayın, ama bir dakika bile olsa şans bulursam, terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim. Böylesi bir ortamda beni yalnız bırakmadınız, destek verdiniz. Bunu ömrüm boyunca unutamam. Size çok şey borçluyum” ifadelerini kullandığı belirtildi.

OĞUZHAN YEDEĞE

Bu olaylar nedeniyle Çek maçında yer alıp, almayacağı merak konusu olan Gökhan Töre için kararsız olan Terim, bu gelişmeler üzerine Gökhan'ı ilk on birde sahaya sürdü.

Gökhan‘ı ilk on birde oynatan Terim, Oğuzhan Özyakup'u yedeğe çekti.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:09:39,