SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Kulübü Doktoru Hakan Bozdoğan, UEFA Avrupa Ligi’nde karşılaştıkları Legia Varşova maçında sakatlanan takım kaptanı ve kaleci Onur Recep Kıvrak‘ın ameliyat olacağını bildirdi.

Bozdoğan, sakat oyuncularla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, Legia Varşova maçında sakatlanan kaptan Onur Kıvrak‘ın 17 Ekim Cuma günü İstanbul‘da sol ön çapraz bağ rekonstrüksiyonu ameliyatı olacağını belirtti.

Ameliyatı Prof. Dr. Freddie Fu‘nun yapacağını anlatan Bozdoğan, yine aynı maçta sol elmacık kemiği kırılan Avraam Papadopoulos‘un da ameliyat olduğunu ifade etti. Papadopulos‘un çarşamba günü özel bir maskeyle takımla çalışmalara başladığını belirten Bozdoğan, oyuncunun aynı bölgeden şikayetlerini dile getirmesi üzerine dün küçük bir operasyondan daha geçirdiğini kaydetti.

Bozdoğan, Papadopoulos‘un 3 gün dinlendirildikten sonra özel bir maskeyle antrenmanlara başlayacağını vurgulayarak, “Kevin Constant‘ın da sol ayak bileği talus kemiğindeki ödem nedeniyle tedavisine ve salon çalışmalarına devam ediyoruz. 13 Ekim Pazartesi günü yapacağımız radyolojik kontrollerin ardından oyuncumuzun antrenmanlara başlamasıyla ilgili kararımızı vereceğiz” ifadesini kullandı.