SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Joel Campbell geliyor

Yarsuvat ya da Yalman, kimseçilirse seçilsin plan değişmeyecek. Prandelli göreve devamedecek, Galatasaray’da yazın bitiremediği Joel Campbell’ı bu kez İstanbul’a getirecek

Güncellenme: 10:36, 11/10/2014
Joel Campbell geliyor

Galatasaray’ın yeni başkanı 25 Ekim'deki kongre sonucu belli olacak. Bilindiği gibi başkanlık için iki aday yarışıyor. Duygun Yarsuvat veya Alp Yalman, camianın liderliğini üstlenecek. Futbol takımının lideri ise değişmeyecek. Her iki aday da son dönemde yaptıkları açıklamalarda, sezon sonuna kadar aynı teknik direktörle devam etmek istediklerini belirtiyor. Kısası Cesare Prandelli'nin geleceği emin ellerde görülüyor. Hatta yeni başkan kim olursa olsun, İtalyan hocaya çok istediği bir  futbolcuyu armağan etmeyi planlıyor.

1 MAÇTA 17 DAKİKA OYNADI

BU oyuncu, Galatasaray'ın yazın da çok istediği Joel Campbell… Arsenal'de forma giyen Campbell, birçok teklife rağmen ArseneWenger tarafından takımda tutulmuştu.  Ancak Wenger, Kosta Rikalı yıldıza 1 Premier Ligmaçında şans verdi. Omaçta da Campbell sadece 17 dakika oynayabildi. 22 yaşındaki forvetin de bu durumdan rahatsız olduğu ve devre arasında ayrılmak istediği öğrenildi. Yeni yönetimin ocak ayında Campbell'ı getirmeye kararlı olduğu bildirildi.

Yayınlanma Tarihi:10:03,