SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Terim çıldırdı sosyal medya karıştı

Terim, Gökhan Töre'nin geçtiğimiz yıl,Ömer Toprak ile Hakan Çalhanoğlu'na silah çektiği idiaalarını doğruladı ve sosyal medya karıştı.

@OzenFurkanFatih Hoca kusura bakmasın elbette Gökhan Töreye yüklencekler.Arkadaşlarına silah çeken adamın milli takımda işi yok @brntrgtrcg Fatih Terim'in Gökhan Töre'yi savunuşu şaka gibi adam silah çekmiş,silah yani daha neresini savunuyorsun
@Forever__Fener yarın ki maçta netice belli olduğundan terim şimdiden yolunu yapma telaşı içinde bahane hazır nede olsa ! ‏@karaderelifatih Hakan Çalhanoğlu'nun babası ile yapılan röportaj mesleki başarıdır. Hatta Terim'in açıklamalarından sonra bir kez daha konuşturmak lazım
@OmerCehreli Eto'o yu bilmem ama Fatih Terim bitmiş. @eyupkarakus "Adanalıyık, Tanrı'nın adamıyık" - Sinyor Terim. ‏@Bartiness Milli takımın başında Fatih Terim var diye desteklemeyen adamlar burda Gökhan'a sallıyo hadi uzayın size burdan ekmek çıkmaz
@cazasca Fatih terim açıklama yaptıktan sonra kalkıp Tv lerde madem öyle açıklayalım demekle olmuyor bu işler. Töre yi yönetemedin! @hasimpekkoc Fatih Terim'in konuşmasından tek çıkardığım; yarınki hezimete kılıf bulma çabası içerisinde olmasıdır.
@gktalyakut Fatih Terim efsane konuşmuş helalolsun. @AhmetGokaydin Olası bir Çek Cumhuriyeti mağlubiyetine zemini hazırlamış Terim. Yenilirsek Hakan-Gökhan olayı yüzünden diyecek. ‏@ergun_atasoy Fatih Terim "formayı hak etmeyene bundan sonra vermeyeceğim" demiş. Yani bundan önce hak etmeyenlere vermiş bu formayı. Ne acı !!!
@smrtnafasizmu Çalhanoğlu'nun babası cevabını almıştır umarım. Gokhan'a cephe alanlar Fatih Terim'in açıklamaları hepinize kapak olsun. ‏@yk1903yk Terim, Gökhan Töre hakkında sonunda gereken açıklamayı yapmış.
‏@doganhakan34Fatih terim adaletin olduğu yerde varmış tff pek adaletli demekki terimin zihniyetine göre. @oziriver M.Topal ve Burak'a kim msj gönderdiyse hmn dava açsın Terim'e,Haberleşmenin gizliliği falan hani kendi açmıştı ya Aysal'a...
@ibrahimertuerk Fatih Terim eğer güçlülere tek kelime ederse oda biliyor ki ayda 1 milyon tl'den olacak.Güç nerede ise Terim hep oradadır. @ibrahimertuerk Sayın Terim BIRAK bir cümle bir kelime güçlülere karşı söyle. Bakalım o isimler hala duracak mı? Lütfen aynaya bak.
@zaferkoccTürk Futbolunun en degerli ismi Fatih Terim'dir.Ötesi yalan dolan.@caliskan_volkanTöre olayı bir sene olmuş, Terim'in MT kadrosuna alması rezaleti dışında Fikret başkanın bunu bile bile transfer uğraşı ne olacak??