SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son kullanma tarihi: 26 Ekim

18 Ekim’de TT Arena’da F.Bahçe konuk edilecek. Derbi kaybedilirse İtalyan hocanın az olan kredisi tamamen bitecek. 25 Ekim’deki seçim sonrası başkan kim olursa olsun onunla yollar ayrılacak

Güncellenme: 11:59, 09/10/2014
Son kullanma tarihi: 26 Ekim

Milli maçlar nedeniyle Süper Lig'e ara verildi ama G.Saray'daki gündem sıcaklığını koruyor. 25 Ekim'de Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat yeni başkan olmak için yarışacak. Prandelli'nin geleceğini ise 18 Ekim'de TT Arena'da oynanacak Fenerbahçe derbisi belirleyecek. Aslında G.Saray'ın ilk kongre tarihi de 18 Ekim… Ancak o tarihte  gerekli çoğunluğun sağlanması beklenmiyor. Bu sebeple seçim günü 25 Ekim olacak.

BEKLENTİLERİN UZAĞINDA

Şampiyonlar Ligi'nde beklentilerin çok uzağında kalan G.Saray'da Sivas ve Erciyes galibiyetleri Prandelli'nin kredisini biraz yükseltti. Ancak onun için belirleyici karşılaşma Fenerbahçe derbisi olacak. Zorlu maçta bir mağlubiyet yaşanırsa 25 Ekim'deki seçimin ertesi gününde İtalyan hocanın gönderileceği iddia ediliyor. Bu iddiaya göre Yarsuvat ve Yalman'dan hangisi seçilirse seçilsin iş bitecek. Yani Prandelli dönemi kapanacak.

Yayınlanma Tarihi:11:42,