SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'ne 3-0'lık şok İzlanda yenilgisi ile başlayan A Milli Takım'da yaşanan sakatlıklarmoralleri bozarken ortaya atılan son iddialar tüm olumsuzlukların üzerine tuz biber ekiyor. Yarın Çek Cumhuriyeti ile İstanbul'da kritik bir maça çıkacak olan Ay-Yıldızlı ekipte takım içindeki huzursuzluk da ortaya çıktı. Bundesliga'nın en formda orta saha oyuncuları arasında yer alan Hakan Çalhanoğlu, B.Leverkusen'deki takım arkadaşı ile sürpriz bir şekilde kampa katılmadı.

LEVERKUSEN’DEN TEPKİ

Genç yıldızın babası, Gökhan'ın oğlu Hakan ile Ömer'e silah çektiği iddiasını doğruladı. Leverkusen kulübü, “Fatih Terim'i anlamakta zorluk  çekiyoruz. Takımarkadaşlarını silahla tehdit eden bir futbolcuyu nasıl kadrosuna çağırır?” diye eleştirdi. Yıllık 5 milyon euro kazanan Türkiye Futbol Direktörü unvanlı hocası Fatih Terim süreçle ilgili sessizliğini koruyor. Terim'in bugün düzenlenecek basın toplantısında kamuoyuna detaylı bir açıklama yapması bekleniyor…

SEBEP KIZ MESELESİ Mİ?

15 Ekim 2013 yılında Hollanda'ya Kadıköy'de 2-0 kaybettiğimizmaç öncesi İstanbul'da yapılan kampta Gökhan Töre'nin Hakan ile Ömer'e silah çektiği iddiası her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor. Üç arkadaş arasında gerçekleşen olayın sebebinin kız meselesi olduğu öne sürüldü. İddiaya göre Gökhan, Ömer'in kız arkadaşını Hakan ile  tanıştırmaya çalıştığını öğreniyor ve böylesine bir tepki veriyor.

Yayınlanma Tarihi:11:28,