SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den Kıbrıs çıkarması!

"Hedef 1 Milyon Üye" Projesi kapsamında çalışmalara başlayan Fenerbahçe'nin son durağı 'Yavru Vatan' Kıbrıs oldu.

Başkan Aziz Yıldırım, Asbaşkanlar Mithat Yenigün ve Turhan Şahin, Kaptanlar Emre Belözoğlu ile Selçuk Şahin, Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya bugün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gitti.
Sabah saatlerinde KKTC’ye hareket eden Fenerbahçe heyetini, Lefkoşa Ercan Havaalanı’nda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Fenerbahçe Şubesi Başkanı Erçin Çoban, dernek yönetici ve üyeleriyle Kıbrıs’taki taraftarlar karşıladı.
Kafile, havalimanı çıkısında taraftarların yoğun sevgi gösterileriyle karşılaştı. KKTC Şubesinin yeni dernek binasının açılışını gerçekleştiren Başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler ve futbolcular, ardından yeni lokali gezdi.
Başkan Aziz Yıldırım, burada yaptığı konuşmada "Bundan 1.5 ay önce dernek yöneticileri İstanbul’a geldiler. Bize Kıbrıs’a gelir misiniz? Dediler. Biz de geliriz dedik. Biz Fenerbahçe derneklerinin olduğu her yerde Fenerbahçe şubelerini açıyoruz. Bugün Kıbrıs’ta üniversite çalışmamız da var. Bugüne kadar destek olduğunuz gibi bundan sonra da desteğinizi bekliyoruz" dedi.
Fenerbahçe'nin Kıbrıs çıkarmasından kareler...