SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Federasyon o açıklamayı yaptı

Türkiye Basketbol Federasyonu, Fenerbahçe ile Pınar Karşıyaka'nın bu akşam karşı karşıya geldiği 30. Cumhurbaşkanlığı Kupası maçının biletleriyle ilgili sosyal medyada yer alan bilgiler üzerine bir açıklama yayımladı.

Güncellenme: 22:02, 08/10/2014
Federasyon o açıklamayı yaptı

Federasyondan yapılan açıklama, “30. Cumhurbaşkanlığı Kupası final karşılaşmasının biletlerinin satışta olmaması ile ilgili sosyal medyada paylaşılmakta olan ve yanlış algı yaratan bilgiler mevcut durumla ilgili bir açıklamayı gerektirmektedir. Biletler, dün akşam saat 20.00’den itibaren Biletix internet sitesinden satışa sunulmuştur.

Bilet satışları bugün saat 15.00’ten itibaren de Ankara Spor Salonu gişelerinden ve Biletix perakende satış noktalarından devam etmektedir” ifadeleri kullanıldı.

Ayrıca, dün düzenlenmesi planlanan basın toplantısının, Fenerbahçe Ülker takımının Ankara’ya geç saatlerde ulaşması nedeniyle yapılamadığı da aktarılarak, “Karşılaşma sonrasında takım başantrenörlerinin ve takım kaptanlarının katılacağı toplantı Ankara Spor Salonu Basın Toplantı Odası’nda gerçekleştirilecektir” ifadeleri kullanıldı.