SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig lideri Antalyaspor Basın Sözcüsü İnanç Kendiroğlu, hafta sonunda deplasmanda oynadıkları Manisaspor karşılaşmasında aldıkları bir puanla liderlik koltuğuna oturduklarını hatırlatarak, bunun sevincini yaşadıklarını söyledi.

Ligin uzun bir maraton olduğunu vurgulayan Kendiroğlu, “Ligin daha başındayız. Her maça derbi gibi çıkmamız gerekiyor. Dikkatli ve konsantre bir şekilde sahada mücadele etmeliyiz. Bizim kadar iyi birçok takım var. Liderliği sezon sonuna kadar devam ettirmek istiyoruz” diye konuştu.

Kendiroğlu, milli maç arasından sonra sahalarında Samsunspor ile karşılaşacaklarını aktararak, ciddi bir rakiple oynayacaklarını dile getirdi. Evlerinde oynamanın avantajını kullanmak istediklerini belirten Kendiroğlu, seyirci desteğiyle sahadan galibiyetle ayrılacaklarına inandığını ifade etti.

Bu sezon uygulanmaya başlanan Passolig’e taraftarların yavaş da olsa alışmaya başladığına değinen Kendiroğlu, “Taraftarlarda, uygulamanın iptal olacağı yönünde bir beklenti vardı. Bu nedenle kart almak istemiyorlardı. Ama görüldü ki uygulama devam edecek. Bu nedenle taraftarımızı Passolig kartlarını alarak Samsunspor maçında takımlarını desteklemeye çağırıyorum” ifadelerini kullandı.

Kendiroğlu, kulüp yöneticileri olarak hem Antalyaspor sevgisini aşılamak hem de maçlara ilgiyi artırmak amacıyla 2 bin Passolig kartı alarak, lise öğrencilerine dağıttıklarını anlattı.