SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İsmail Kartal’dan sakatlık açıklaması

Bayramlaşma töreninde gazetecilere kısa bir açıklama yapan Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Galatasaray maçıyla ilgili konuşmanın henüz erken olduğunu söyledi.

Güncellenme: 13:56, 07/10/2014
İsmail Kartal’dan sakatlık açıklaması

Milli takıma giden oyuncuların nasıl döneceklerinin önemli olduğunu  vurgulayan Kartal, sakatlıkları bulunan Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu’nun  durumlarının daha belli olmadığını açıkladı. Emre’nin sakatlıktan kurtulması  durumunda fizik durumunun önemli olup olmadığının sorulması üzerine Kartal, “Emre  önemli bir oyuncu. Doktorlar eğer ‘sakatlığı geçti’ der ve onay verirse,  oynatırım” ifadelerini kullandı.

Bayramlaşma töreni yapıldı

Fenerbahçe’nin bayramlaşma törenine Aziz Yıldırım ve İsmail Kartal’ın  yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri, kongre üyeleri, kadın ve erkek basketbol  takımları, kadın voleybol takımı, amatör sporcular ile altyapıdaki oyuncular da  katıldı.

Salona girdiğinde alkışlarla karşılanan başkan Yıldırım, sporcularla  tek tek ilgilenerek bayramlaştı.

Öte yandan bayramlaşma töreni sırasında salona üzerinde “Sn. Başkan,  16 şerefli yıl kutlu olsun. Hedef 1 milyon üye” yazılı pasta getirildi. Aziz  Yıldırım pastayı, Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic’e kestirdi.