SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Albayrak’tan Lucescu bombası!

Başkan adayı Duygun Yarsuvat’ın listesinde bulunan tecrübeli yönetici, “G.Saray’ın menfaatleri için herkesle görüşürüm” açıklamasını yaptı

Güncellenme: 12:07, 06/10/2014
Albayrak’tan Lucescu bombası!

AMK SPOR GAZETESİ

Cimbom'da 25 Ekim'deki seçim öncesi kulisler hareketlendi. Duygun Yarsuvat'ın listesinde bulunan Abdürrahim Albayrak'ın, Lucescu ile görüştüğünü doğrulaması gündeme bomba gibi düştü.

G.SARAY'IN eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, Duygun Yarsuvat'ın listesinde seçime hazırlanırken, Mircea Lucescu ile bir görüşme gerçekleştirdiği iddia edilmişti. Ukrayna'da manşetlere çıkan Abdurrahim Albayrak, konuyla ilgili açıklamalar yaptı. Albayrak net bir mesaj verdi. Deneyimli idareci, “Prandelli'ye maçtan önce başarılar diledim maçtan sonra teşekkür ettim. Onunla konuşmadan hiçbir şey düşünmüyorum önce Galatasaray'ın gidişatı hakkında konuşmamız lazım” dedi.

ALBAYRAK'IN bir cümlesi ise adeta itiraf niteliğindeydi. Abdurrahim Albayrak, “Ama Galatasaray'ın menfaatleri doğrultusunda herkesle görüşürüm” dedi. Böylece hem Lucescu'yu yalanlamadı hem de açık kapı bıraktı. Albayrak ayrıca, “Ben kazansam da kazanmasam da Galatasaray'a hizmet edeceğim. Alp Yalman da bana yönetim kurulunda yer almam için teklif götürdü. Galatasaray'da dargınlık olmaz. Hepimizin amacı G.Saray'ın başarısıdır” sözlerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:12:05,