SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mücadelede iğne ile oynayan Demirel, sakatlığı ile ilgili konuştu ve son dönemde yaşanan problemlere rağmen Fenerbahçe’nin birlik olması gerektiğini kaydetti.

İŞTE AÇIKLAMALAR…

“10 kişi kaldıktan sonra bir bütün olarak, sahada 10 kişi biz, tribündeki arkadaşlarımız maçı kazanmak için her şeyi yaptık. İyi bir takım olduğumuzu biliyoruz. Eksiklerimizin olduğunu ve zamanla tamamlayacağımızı biliyoruz. F.Bahçe’nin dimdik ayakta durduğunu gösterdik. Hakeme rağmen, rakibe rağmen… Konyaspor da iyi takım, iyi de hocaları var. Baya pozisyonumuz var bizim de. Arkadaşlarım da elinden gelen özveriyi gösterdi. Derbi maçımız var ara dönüşü. En iyi şekilde hazırlanacağız”

“BELİMDE SPAZM VAR, KİTLENMİŞTİM”

“Maç öncesi bir haftadır belimde bir spazm oluştu, kitlenmiştim. Şu an uyuşukluk var. MR’a gidip bakacağız. Kötü oynayabiliriz, benim amacım F.Bahçe kalesini en iyi şekilde korumak.”

“KADIKÖY’DEN ÇIKIŞ OLMADIĞINI BİLEN BİLİR”

“Kadıköy’den çıkış olmadığını bilen bilir. Biz de maç sonunda söyledik, hatırlattık. Maç sonunda en iyi slogan bu olur diye düşündük. Bunu hatırlattık ve hatırlatması güzel oldu. Bazı kopukluklar yaşandı bu gerçek, ama F.Bahçeli olan kopukluk yaşayamaz. Ufak şeyler vız gelir, tırıs gider. Birlik olalım ve yıkılmayalım, zaten yıkılmayız da.”

Yayınlanma Tarihi:00:27,