SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig 5. haftasında Balıkesirspor’u 1-0 mağlup eden Beşiktaş’ta teknik direktör Slaven Bilic maç sonu açıklamalarda bulundu.

Londra’da gösterilen olumlu performans sonrasında Balıkesir’deki lig maçı için dönmelerinin zor olduğunu söyleyen Hırvat teknik adam sözlerine şu şekilde devam etti:

“Londra’da çok iyi performans ortaya koymuştuk. Bir çok takım için Tottenham maçından çıkıp Balıkesir’e motize olmak kolay değildir. Ordaki performansımızın uzağında kaldık. Yalnızca yapmamız gerekenleri yaptık ve çok önemli bir galibiyet aldık. Oyuncularımı kutluyorum.”

“ZEMİN PROBLEMİNİ ÇÖZMELİYİZ” “Zemin problemini çok konuştuk. İç sahadaki koşullar ne olursa olsun bunun üstesinden gelmemiz gerekiyor. Hem ben hem de oyuncularımız bu sorunun üstesinden gelmemiz gerekiyor. Yeni stadımız bitene kadar bu sorunu çözmemiz gerekiyor.”

“ERSAN GÜLÜM’ÜN POZİSYONU” “Sercan Yıldırım’ın pozisyonunun faul olduğuna şüphe yok. Pedro Franco’nun pozsiyonu önemli. Kırmızı kart olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle kırmızı kart olmalıydı.”

Yayınlanma Tarihi:21:39,