SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çanlar Halilhodzic için çalıyor

Ligin son sırasındaki Kardemir Karabükspor'a deplasmanda 3-0 mağlup olarak kötü gidişatını sürdüren Trabzonspor'da çanlar teknik direktör Vahid Halilhodzic için çalıyor

Güncellenme: 18:27, 05/10/2014
Çanlar Halilhodzic için çalıyor

Boşnak Teknik Direktör Vahid Halilhodzic’in ikinci Trabzonspor serüveni beklenenden kısa sürecek gibi…

Son yılların en kötü başlangıçlarından birini yapan Trabzonspor takımı, uğurlarına adeta servet harcanan Cardozo, Waris ve Yatabare’ye rağmen gol atamıyor, maç kazanamıyor.

Son dakikada gelen Metalist Kharkiv galibiyetinin ardından adeta çöküşe geçen Bordo Mavili ekip, ligde Başakşehir ve Kasımpaşa ile berabere kaldı Avrupa Ligi’nde ise Avni Aker’de Polonya ekibi Legia Varşova’ya boyun eğdi.

Bugünkü Kardemir Karabükspor karşılaşmasına ‘ölüm – kalım maçı’ gözüyle bakan Karadeniz ekibi, net gol pozisyonuna dahi giremediği maçta rakibine 3-0 mağlup olunca bu kez adeta dibe vurdu.

Halilhodzic’in gönülsüz tutumu ve takımın kötü gidişatından fazlasıyla mutsuz olan Trabzonspor Yönetimi’nin Boşnak hocayı uyarması bekleniyor.  Eğer Trabzonspor’da yakın zamanda toparlanma olmazsa, tecrübeli hocayla yol ayrımına gidilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Yayınlanma Tarihi:18:23,