SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de yarın Balıkesirspor ile yapacağı maç için bu kentte bulunan Beşiktaş kafilesi, konakladıkları otelde bayramlaştı.

Beşiktaş Kulübünün internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, öğle yemeği öncesindeki bayramlaşma törenine, İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, Futbol A Takımı’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Mete Vardar ile Teknik Direktör Slaven Bilic, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Çebi, bayramlaşmada, Beşiktaş camiasının bayramını kutlayarak, şunları kaydetti:

“Sizleri çocuklarım, ailem gibi görüyorum. Aileme ‘benim ikinci ailem var, oraya gitmek zorundayım’ dedim ve yanınıza geldim. Çok iyi yaptım, çok mutluyum. İyi ki sizinle bu bayramda beraber olmuşum. Bayramınızı kutluyorum. Sağlıklı ve sıhhatli, ailenizle birlikte nice bayramlar diliyorum. Aynı zamanda başarılı bir bayram günü geçirmeyi de ailece çok arzu ediyoruz.”

Vardar ise kendisi için birinci önceliğin başarı değil, birliktelik olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

“Benim bir kardeşim, 2 çocuğum var. 16 yıldır ilk kez ailemden ayrı bir bayram geçiriyorum ama sizlerle beraber olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. İnşallah Allah bu birlikteliğimizi hiçbir zaman bozmaz. Bu sevgi yumağı ile çok büyük başarılar elde ederiz. Sizin nezdinizde tüm Beşiktaş camiasının, İslam aleminin bayramını kutlarım. Bizimle beraber olamayan Başkanımız ve yönetim kurulundaki tüm dostlarımızın bayramını bir kez daha kutlarım. İnşallah onlara yarın Balıkesirspor maçında da galibiyetle beraber, bir bayram hediyesi verme şansımız olur.”

Bilic de tüm Beşiktaş ailesine iyi bayramlar diledi.

Tolga Zengin, yöneticilere ve teknik heyete takım arkadaşları adına teşekkür ederek, “İnşallah yarınki maçı alıp asıl bayramı o zaman yaşayacağız” ifadesini kullandı.