SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

10 numara transfer Sosa!

Arjantinli yıldız 5 numara giyiyor ancak futbolu en klas 10 numaraları aratmıyor. Metalist Kharkiv’den kiralanan Sosa’nın, bu performansı sürdürdüğü takdirde satın alınmasına kesin gözüyle bakılıyor

Güncellenme: 10:48, 04/10/2014
10 numara transfer Sosa!

SİYAH-BEYAZLILAR Avrupa Ligi'nde- ziyaret ki ikinci grup maçında Tottenham'la karşılaştı. Deplasmanda oynayan Beşiktaş, buna rağmen rakibini ezdi geçti. Son düdük çaldığında 1 puanı kurtardığı için sevinen taraf İngilizler'di. Londra'da Slaven Bilic'in sahyaya sürdüğü her futbolcu, formasının hakkını verdi. Kaleci Tolga'dan  ileri uçtaki Demba Ba'ya kadar alkış toplamayan yoktu. Ancak tek bir isim diğerlerinden ayrılıyordu. O da takımın saha içi organizatörü olarak görev yapan Jose Sosa'ydı.

Son tarih 15 Ekim

SOSA, oyun zekası ile Beşiktaş'a büyük fayda sağladı. Arjantinli 5 numara giyse de en klas 10 numaraları aratmadı, milimetrik paslarıyla arkadaşlarını birçok pozisyona soktu. Kara Kartal, bu oyuncuyu Metalist Kharkiv'den kiralamıştı. 29 yaşındaki yıldızın bu performansı sürdürdüğü takdirde satın alınmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak Beşiktaş'ın elini çabuk tutması gerekiyor. Çünkü iki taraf arasındaki satın alma opsiyonu, 15 Ekim'den sonra geçerliliğini yitiriyor.

Yayınlanma Tarihi:10:17,