SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Hırvat hocanın açıklamalarından satır başları;

“White Hart Lane’de alınan 1-1’lik skor her takım için iyi bir sonuçtur. Bu stadyumda Real Madrid ve Manchester United gibi ekipler berabere kaldıkları zaman seviniyorlar. Ben şahsen hakem 3 dakika uzatma verince üzüldüm ve 5 dakika uzatsın istedim” Oyuncularım ile gurur duyuyorum. Üstün olan taraf bizdik. Maçın başından sonuna üstün bir oyun çıkardık. Türk futbolu için gurur duyulacak bir gece bence.”

“Bugüne kadar oynadığımız en iyi futboldu. White Hart Lane’deki zemin bizde olsa bu tarz performansları gösterebiliriz. Her şey artık elimizde. Dördüncü maçlar bittikten sonra her şey daha elimizde. Asteras, yalnızca onları tanımayanlar için sürpriz bir takım. Biz, onların buraya nasıl geldiklerini biliyoruz. Şu an liderlik koltuğundalar ancak İstanbul’da şanslıydılar. Bize bir gol atıp 1 puan aldılar. Yarış hala çok açık”

“Yeteri kadar çok şans yakaladık. Oğuzhan ve Sosa’yı beraber oynatmak planlarımız arasında bulunuyor. Oğuzhan, grip olduğu için onu bugün en fazla yarım saat kullanabilirdik ve öyle yaptık. Olimpiyat Stadı’nın zemininde ciddi sorunlar yaşıyoruz ve bu sorunu bir an önce çözüme ulaştırmamız gerekiyor.”