SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Demba Ba’dan Tottenham’a gönderme

Beşiktaş'ın golcü ismi Demba Ba, UEFA Avrupa Ligi C Grubu ikinci haftasında Tottenham ile oynadıkları ve 1-1 sona eren mücadele sonrasında açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 01:10, 03/10/2014
Demba Ba’dan Tottenham’a gönderme
Mücadelenin 89. dakikasında kaydettiği penaltı golü ile takımına altın değerinde bir 1 puan kazandıran Senegalli golcü, takım olarak çok oynadıklarını söyledi ve siyah beyazlı taraftarlara özellikle teşekkür etti.

Öte yandan Tottenham kalecisi Hugo Lloris’e de övgüler yağdıran Demba Ba, Fransız kalecinin olağanüstü bir performans sergilediğini ve dünyanın en iyi eldivenlerinden bir tanesi olduğunu ifade etti.

Demba Ba’nın açıklamalarının tamamı şu şekilde;

“Kesinlikle bütün takım çok iyi oynadık. Tüm takımı tebrik ediyorum. Belki de sezonun en iyi maçlarından birisini oynadık. Buradan taraftarlarımıza da çok teşekkür ediyorum. İçeride ve dışarıda her maçta bize destek oluyorlar. Burada alınacak yenilgi işimizi baya zorlaştıracaktı ancak 1 puan aldık ve yarış hala açık”

“Bence biz bitiricilik konusunda bir sorun yaşamadık. Ama Tottenham’ın kalecisi Hugo Lloris, olağanüstü bir performans çıkardı. Tottenham ona teşekkür etmeli. Dünyanın en iyi kalecilerinden birisi olduğunu gösterdi. Elimizden geleni yaptık daha iyisini yapamazdık. Karşımızda ciddi anlamda olağanüstü bir kaleci vardı.”