SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray tarafından Aziz Yıldırım’a…

Fenerbahçe Koleji ihalesi için Marmaray’ı kullanan Yıldırım’a, Galatasaraylı bir taraftarın, “Bize sizin gibi başkan lazım” dediği ortaya çıktı.

Güncellenme: 11:05, 02/10/2014
G.Saray tarafından Aziz Yıldırım’a…

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a, Galatasaraylı taraftardan övgü geldi. Fenerbahçe Koleji arazisinin ihalesi için önceki gün Marmaray'ı kullanarak Cağaloğlu'na geçen ve dönüşte de aynı yolu izleyen Başkan Yıldırım'a, yolculuk sırasında sohbet ettiği Galatasaraylı taraftar ilginç bir itirafta bulundu. Yıldırım'ı, Marmaray'da gören ve bir hayli şaşıran taraftar soluğu sarı-lacivertli başkanın yanında aldı.

Yıldırım sohbet ettiği taraftara, “Arazi ihalesi için geldik. Araziyi aldık, dönüyoruz” dedi. İlk olarak “Hayırlı olsun” diyen Galatasaraylı taraftar ise Yıldırım'ın icraatlarını beğendiniği ifade ederek sözü sarı-kırmızılı kulüpte 25 Ekim'de yapılacak seçime getirdi, “Bize sizin gibi, kararlı ve güçlü bir başkan lazım” diyerek herkesi şaşırttı. Aziz Yıldırım bu ifadelere cevap vermemeyi tercih etti.

“MARMARAY MÜTHİŞ”

Başkan Aziz Yıldırım ayrıca Marmaray'ı da çok beğendi. İstanbul'un büyük bir ihtiyacının karşılandığını ifade eden Yıldırım, “Emeği geçenleri kutlamak gerek” diye konuştu. Gişede bilet satan çalışanlar da Aziz Yıldırım'ı karşılarında görünce şaşırdı, bazıları inanamadı. Birçok vatandaş, Yıldırım'la fotoğraf çektirdi.

Yayınlanma Tarihi:09:06,