SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Babacan Dirk Kuyt

Fenerbahçe'nin Hollandalı futbolcusu Dirk Kuyt, sarı-lacivertli takımın birkaç tane genç ve yetenekli oyuncuya sahip olduğunu, gençlerin geleceklerinin son derece parlak göründüğünü söyledi.

Güncellenme: 19:17, 02/10/2014
Babacan Dirk Kuyt

Kuyt, FBTV’ye yaptığı açıklamada, A takımla antrenman yapmanın genç oyuncular için çok güzel bir durum olduğunu belirterek, “Biz gerçekten birkaç tane genç ve yetenekli oyuncuya sahibiz. Hocamız da onların A takımla antrenman yapmasından çekinmeyen, korkmayan bir hoca. Bizimle antrenman yapmak, genç oyuncular için gerçekten çok güzel bir durum. Bu, onların çok hızlı bir şekilde daha iyi birer oyuncu olmalarına yardımcı olacaktır” diye konuştu.

Gençlere iyi veya kötü yaptıkları şeyleri söylediğini anlatan Hollandalı futbolcu, “Belki bazen onlara karşı eleştirel yaklaşıyorum. Bu tamamen onların daha güçlü olmaları ve bir gün umarım Fenerbahçe’nin A takımında oynayabilmeleri için. Onlar gerçekten her zaman beni dinliyorlar ve antrenmanlarda son derece de iyi çalışıyorlar. Fenerbahçe’nin genç oyuncuları için gelecek son derece parlak gözüküyor” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:19:15,