SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Dergisi'nin Ekim sayısında futbol takımıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Tüm gözlerin üzerinde olduğu futbol takımı ile ilgili merak edilenleri anlatan Çebi, futbolcuların kendilerinden emin, özgüvenleri yüksek, hedefe kitlenmiş, istekli ve kararlı bir şekilde yollarına devam ettiklerine dikkat çekerek, tek amaçlarının üst üste şampiyonluk yaşamak olduğunu belirtti.

“EKİP ÇALIŞMASI OLMASI GEREKTİĞİNİ İŞLEMEYE ÇALIŞIYORUZ” Daha önce vizyon olarak kurumsallaşmayı hedef aldıklarını dile getiren Ahmet Nur Çebi, “İletişimin, sevginin, saygının bol olduğu ve başarıya inanmış bir futbol şubesi olmalıydı. Bu prensipleri yerleştirmeye çalışıyoruz. Ekip çalışması olması gerektiğini işlemeye çalışıyoruz” diye konuştu.

“FUTBOLCULARIMIZ KENDİLERİNDEN EMİN” İkinci başkan Ahmet Nur Çebi, alt yapı ile ilgili olarak ise “Altyapıda futbolcu yetiştiren, Beşiktaş değerlerini nerde futbol oynarsa oynasın hep aklında ve tarzında yaşatacak sporcular ve bunların kulübe maddi katkı sağlamasını hedef koyduk. Bir futbolcunun Beşiktaş forması giyebilmesi için; formasına sahip çıkan, kulübüne açık, tutkulu, camiasını utandırmayacak, taraftarımızın ‘benim futbolcum' derken gururlandığı, ağırbaşlı, sosyal kişiliği kuvvetli olması gerekmektedir. Futbolcularımız kendilerinden emin, özgüvenleri yükselmiş, hedefe kitlenmişler, istekli ve kararlılar. Taraftarlığa, kongre üyeliğine, yöneticiliğe katkı vererek sahiplenmelerini, fedakarlık yapmalarını ve gurur duymalarını, iyi günde de, kötü günde de kulüplerine sahip çıkmalarını arzu ederim” ifadelerini kullandı.