SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor‘daki teknik direktörlük görevinden istifa eden Fikret Yılmaz, düzenlediği basın toplantısında, görev süresi boyunca Orduspor için elinden geleni yaptığına inandığını söyledi.

Saha dışı olaylardan dolayı saha içiyle uğraşamadıklarını ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu:

“Her zaman başarısız sonuçlarda ilk suçlu teknik direktördür, ben de suçumu kabul ediyorum. Tek suçlu benim burada. O nedenle Orduspor‘daki görevimden bugün itibarıyla ayrılmış bulunuyorum. Ben bana ‘İstifa’ diye bağıranlara da saygılarımı, sevgilerimi iletiyorum. İnşallah tek suçlu benimdir. Bundan sonra Orduspor yoluna başka bir teknik direktör kardeşimle devam eder ve inşallah başarılı sonuçlar alır.”

“BENİM İÇİN DOĞRU ZAMAN DEĞİLDİ”

Yılmaz, Ordu‘da çok güzel insanlarla tanıştığını ve memnun ayrıldığını belirterek, “Ama benim için zannedersem doğru zaman değildi. Maalesef başarısız sonuçlar aldık. Ben özellikle büyükşehir belediye başkanımız Enver Yılmaz ve kulüp başkanımız Nedim Türkmen‘e bana göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Yönetici arkadaşlarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Orduspor‘a başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.