SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilic’in büyük kararsızlığı

Transferin son gününde gelen fakat görev yaptığı kısa süre içerisinde herkes tarafından beğenilen Sosa, Beşiktaş Teknik Direktör Slaven Bilic’i kararsız bırakmaya devam ediyor.

Güncellenme: 09:05, 01/10/2014
Bilic’in büyük kararsızlığı

Transferin son gününde gelen fakat görev yaptığı kısa süre içerisinde herkes tarafından beğenilen Sosa, Beşiktaş Teknik Direktör Slaven Bilic'i kararsız bırakmaya devam ediyor.

Türkiye geldiği günden beri hâlâ resmi bir maçta ilk on bir oynamayan Arjantinli oyuncuyu Tottenham maçında nasıl oynatacağına karar veremeyen Bilic, yine Oğuzhan'ı oynatma planları yapıyor. Eskişehirspor maçından sonra Sosa ve Oğuzhan'ı zaman zaman birlikte oynatacağını da söyleyen Bilic'in, yarın ki maçta bu ikiliden nasın yararlanacağına henüz karar veremedi.

MUSTAFA DÖNDÜ

Beşiktaş'ta, Tottenham maçı öncesinde Mustafa Pektemek'in takıma katılması, siyah-beyazlıları sevindirdi. Teknik direktör Slaven Bilic yönetiminde dün BJK Nevzat Demir  Tesisleri'nde gerçekleştirilen çalışmada futbolcular, ısınma  bölümünün ardından istasyon koşuları ve dar alandataktiksel çalışmalar yaptı.

Bir süredir bireysel çalışmalar yapan Mustafa  Pektemek, takımla çalışmalara başladı. Bugün Londra'ya uçacak olan Kartal, son çalışmasını müsabakanın oynanacağı White Hart Lane Stadı‘nda yapacak.

Yayınlanma Tarihi:09:00,