SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray‘da yapılacak seçim öncesinde herhangi bir adayın listesinde olup olmayacağı merak edilen Haldun Üstünel, Beyaz TV’ye konuştu.

Ünal Aysal‘ın görevi bırakmaması gerektiğini söyleyen Üstünel,Galatasaray‘da hakikaten üzücü olaylar yaşanıyor şu anda. Ben inanıyorum ki başkan Ünal Aysal‘a haksızlık edildi. Tıpkı bundan önceki başkanlar Faruk Süren ve Adnan Polat‘a ayıp edildiği gibi…” dedi.

Taraftarların yaptığı başarılı transferlerin ardından ‘Sihirbaz’ lakabı taktığı Üstünel, yönetime girme düşüncesi olmadığını vurgularken, “Benim şu anda yönetimde yer alma gibi bir düşüncem yok. Galatasaray‘da huzur ortamı sağlandığı sürece şartları değerlendiririz” şeklinde konuştu.

“ÜNAL AYSAL’IN GÖNLÜ ALINMALI”

Galatasaray‘da küskünlüklerin sona erdirilmesi gerektiğini kaydeden eski yönetici sözlerini şöyle sürdürdü:

“Galatasaray hiçbir zaman sahipsiz, başkansız kalmayacaktır. Kırılan kalplerin gönüllerin alınması gerektiğine inanıyorum. Bunları kimin yaptığını siz daha iyi biliyorsunuz. Galatasaray‘da küskünlükle bir yere gidilmedi. Bu kalpleri kıranların, bu kalpleri onarması gerektiğine inanıyorum. Gerek söylemleri, gerek davranışları ile Ünal Aysal‘ın gönlünü alması gerektiğini düşünüyorum.”